شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی نیکسامد به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت نیکسامد هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری نیکسامد و سایر خدمات ارائه شده توسط نیکسامد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات نیکسامد است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نیکسامد از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نیکسامد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نیکسامد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نیکسامد اقدام کند.

همچنین از آنجا که نیکسامد یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط نیکسامد از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با نیکسامد همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌ واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت نیکسامد عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط نیکسامد بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش و گارانتی محصول بر عهده فروشندگان و شرکت های وارد کننده و پشتیبان است.

– فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

– خریداران حداکثر تا ۱ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱ روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.

– ۱ روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در نیکسامد است.

– منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار نیکسامد توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و نیکسامد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

– در صورتی‌که نیکسامد تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.

– نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه نیکسامد است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

– به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.

شرایط عودت کالا:

مشتریان محترم به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، از زمان ثبت سفارش هفت روز فرصت دارند کالای خریداری شده را عودت نمایند. نیکسامد تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا را می‌پذیرد که کالای خریداری شده از بسته بندی اولیه خارج نشده و لیبل روی محصول جدا نشده باشد و همچنین بسته بندی سالم و بدون پارگی و مورد تایید کارشناسان فروشگاه باشد. درج هرگونه علامت و نوشته یا آسیب ظاهری و فیزیکی روی بسته بندی و کارتن اصلی کالا امکان عودت کالا را منتفی مینماید. امکان عودت کالا از طریق هماهنگی تلفنی و پس از تایید کارشناس نیکسامد خواهد بود و پس از عودت کالا، ظرف 24 ساعت کاری وجه پرداختی به حساب مشتری واریز خواهد شد. در چنین مواردی هزینه ارسال و عودت کالا حتی در مورد کالاهای ارسال رایگان بر عهده مشتری می باشد و این هزینه توسط فروشگاه اعلام می شود. امکان عودت کالاهای الکترونیکی دیجیتال و برقی که روشن یا استفاده شده باشد مقدور نیست. تشخیص باز شدن و استفاده از محصول با کارشناس نیکسامد میباشد.

نیکسامد کلیه کالاها را قبل از ارسال به لحاظ سلامت ظاهری و فیزیکی کنترل و با بسته بندی مطمئن از طریق گزینه های حمل نقل موجود متناسب با موقعیت جغرافیایی و انتخاب مشتری ارسال مینماید. مشتریان عزیز هنگام تحویل کالا از هر یک از کانال های حمل و نقل باید قبل از امضای رسید تحویل، بسته بندی مرسوله و خود کالا را به لحاظ سلامت فیزیکی و عدم شکستگی و رطوبت و … کنترل و در صورت اطمینان از سلامت ظاهری، آنرا تحویل بگیرند. در صورت وجود مشکل ظاهری از تحویل گرفتن مرسوله و امضای رسید تحویل خودداری و مراتب را فورا به اطلاع فروشگاه برسانند. تحویل گرفتن مرسوله به منزله قبول سلامت فیزیکی و ظاهری آن توسط مشتری میباشد و امکان عودت کالا پس از آن به دلایل ضرب دیدگی و شکستگی و .. صدمات ظاهری مقدور نیست و امکان پیگیری را از سوی نیکسامد منتفی نموده و کلیه مسئولیت آن متوجه مشتری میباشد. پیگیری موارد احتمالی آسیب دیده گی مرسولات فقط از طریق شخص خریدار بوده که مشخصات آن روی سفارش ثبت شده و یکتا مد نسبت به ادعای افراد غیر پاسخگو نیست.

کلیه کالاهای عرضه شده در سایت دارای گارانتی توسط شرکت های عرضه کننده و یا مهلت تست میباشد. در صورت وجود اشکال در عملکرد کالا با توجه به شرایط گارانتی میتوانید از طریق شرکت های گارانتی دهنده کالاها نسبت به تعمیر یا تعویض کالا اقدام نمایید.

این خدمات شامل آسیب های فیزیکی و ظاهری نمیباشد. هر گونه سوال یا راهنمایی در مورد شرکت های گارانتی کننده و اطلاعات تماس آنها را میتوانید از طریق کارت های گارانتی محصولات یا نیکسامد دریافت کنید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات نیکسامد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به نیکسامد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که نیکسامد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد نیکسامد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نیکسامد را در پروفایل خود لغو کنند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نیکسامد، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نیکسامد است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

نیکسامد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

نیکسامد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نیکسامد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات نیکسامد، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نیکسامد جزئی از اموال نیکسامد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نیکسامد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نیکسامد محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط نیکسامد و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نیکسامد است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت نیکسامد و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای نیکسامد محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات نیکسامد، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. نیکسامد محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.niksamed.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت نیکسامد هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.niksamed.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

اصالت و قیمت کالا، ثبت، پردازش و ارسال کالا

کلیه کالاهای عرضه شده در نیکسامد اصلی، نو و پلمپ شده هستند و نیکسامد به هیچ وجه کالای غیر اصلی، تقلبی، و کارکرده ارائه نمی‌‏کند.

گاها بدلیل تنوع ظاهری در پارت های مختلف یک کالا یا برند یا بندرت اشتباه در درج تصویر کالا بصورت سهوی، بدلیل حجم زیاد کالا و تنوع شان، ممکن است تصاویر محصولات عینا مطابق با محصول ارسالی نباشد، ولی کالا همان کالا و برند همان میباشد. این موارد جز شرایط عدم اصالت کالا و یا کالای متفاوت نبوده و یکتامد بشدت متعهد به ارسال کالای اصیل و اورجینال میباشد.

قیمت های نیکسامد عموما مطابق با لیست قیمت شرکت های اصلی وارد کننده و گارانتی کننده کالا می باشد اما هدایای نیکسامد، کالاهای حراجی نیکسامد، حمل و نصب رایگان برخی از کالاها و … منجر به صرف هزینه کمتر برای خرید کالا می شود، ضمن اینکه به طور کلی هزینه هایی که برای خرید سنتی کالا پرداخت می کنید، فقط قیمت خود کالا نیست. هزینه های ایاب و ذهاب، حمل کالا و بسیاری از هزینه های دیگر که در مدل خرید سنتی برای خرید یک کالا متحمل می شوید و در مجموع موجب می شود هزینه خرید از نیکسامد بسیار پایین تر از خرید از بازار باشد.

نیکسامد با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت بازرگانی افتخار خدمت به مشتریان عزیز را دارد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. نیکسامد با بیش از دو دهه تجربه تخصصی فروش و مشاوره خرید لوازم پزشکی، زیبایی و ورزشی همواره در جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان جدید و قدیمی خود تلاش می کند. بنابر این با خیال راحت از نیکسامد خرید کنید، چون سعی ما در بوجود آوردن تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش و آسان برای شماست.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. نیکسامد به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز و تعطیلات رسمی امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت ۱۷ تا ۹ صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد (از ساعت ۹ صبح تا ۱۷) و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد. پردازش ارسال سفارشات کمتر از دو روز کاری انجام می گیرد.

ارسال رایگان کالا

ارسال سفارش های تهران از طریق پست تیپاکس یا پیک و شهرستان از طریق پست، تیپاکس، باربری و یا گزینه های دیگر ارسال شهرستان بسته به انتخاب مشتری و مقصد و نوع کالا خواهد بود. کالاهایی که ارسال رایگان دارند در تهران و شهرستان در ابتدای روز کاری بعد ثبت سفارش، از طریق پست ارسال میشوند و چنانچه پردازش سفارشات به تایم پست همان روز برسد، در انتهای همان روز کاری ارسال خواهد شد. انتخاب پرداخت هزینه ارسال، برای کالاهای ارسال رایگان در تهران توسط مشتری، برای ارسال های فوری است که مشتریان با انتخاب پرداخت هزینه، کمتر از سه ساعت در تهران سفارش خود را دریافت مینمایند. انتخاب پرداخت هزینه ارسال، برای کالاهای ارسال رایگان شهرستان هم با توجه به نوع گزینه حمل و مقصد در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال میشوند. مشتریان محترم غیر تهران در صورت درخواست ارسال فوری میتوانند با توجه به گزینه های سریعتر مثل باربری، اتوبوس، تاکسی و یا ارسال هوایی بسته به مقصد و نوع سفارش، با هماهنگی تلفنی و پرداخت هزینه های مربوطه نسبت به سفارش فوری محصول اقدام نمایند. ارسال برخی کالاهای خاص با حجم یا وزن غیر متعارف که از سوی گزینه های ارسال موجود روی سایت ممکن نباشد با هماهنگی مشتری و پرداخت مابه التفاوت هزینه ارسال از طرق دیگر ارسال خواهد شد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت نیکسامد به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. نیکسامد همواره به طور منظم و روزانه قیمت‏ و موجودی کالاها را به روز رسانی میکند و در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در نیکسامد به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای نیکسامد محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

نیکسامد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای نیکسامد محفوظ است. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت نیکسامد که به دلیل تنوع و تعداد زیاد کالا ها محتمل است، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای نیکسامد محفوظ است. نیکسامد در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت نیکسامد می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس و کدپستی، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نیکسامد جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد

در رابطه با سرویس تحویل پیک موتوری تهران، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

امکان پرداخت در محل برای سفارش‌ها وجود ندارد و پرداخت وجه سفارش به صورت پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک سامان یا کارت به کارت در سفارش های تلفنی قابل انجام است.

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که نیکسامد هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

از آنجا که نیکسامد یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است. در صورت نیاز به ثبت سفارش برای خرید های عمده و همکاری، با نیکسامد در مورد ثبت و نهایی کردن سفارش تلفنی هماهنگ کنید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی و یا ثبت سفارش، علاوه بر خرید اینترنتی ، می توانید با تلفن نیکسامد  02166484731 در ساعات ذکر شده تماس گرفته و از راهنمایی واحد مشاوره نیکسامد استفاده و سفارش خود را ثبت کنید.

نیکسامد در حد امکان سعی نمود، توضیحات و تصاویر کاملی از کالاها ارایه کند که امکان تصمیم گیری و خرید برای مشتریان راحت تر باشد ولی در صورتی که به هر دلیلی نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر داشتید، از طریق تماس تلفنی یا چت آنلاین سایت نیکسامد، تیم تخصصی مشاوره لوازم پزشکی و زیبایی و سلامت نیکسامد اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد.